Hayatı Kolaylaştırmak İçin...

Çözümlerimiz

Güvenlik - Firewall

category-banner-business-security-appliances-and-services-640x500-landscape

Ağ Güvenlik Sistemleri

Zyxel Güvenlik çözümleri network kontrolü sağlayabileceğiniz, mükemmel CP performansı ve servis devamlılığı garantisi ile gerçek zamanlı koruma sağlar. Zyxel organizasyondaki müşterilerinizi ve şirket kayıtlarınızın güvenliğini sağlar, iç ve dış saldırılara karşı korur. 

ZyWALL Serisi VPN firewall cihazlar, çoklu saha kurulumları için en hızlı performansı sunacak şekilde tasarlanmıştır. 

Şimdi Sİze Özel Çok Uygun Koşullarda!

Hemen Satın Alabilir veya, Bizi Arayabilirsiniz..

UTM Firewall

Zyxel USG Performans Serisi, yüksek fiyat etiketi olmaksızın kurumsal düzeyde Yeni Nesil Güvenlik Duvarı güvenliği sağlar.

Güvenlik duvarı, Anti-Virüs, Anti-Spam, İçerik Filtreleme, IDP ve Uygulama Devriyesi gibi anti-malware koruması mekanizmaları ile Web uygulamaları (Facebook, Google Apps ve Netflix gibi) etkin bir şekilde derinlemesine ve kapsamlı bir koruma sağlar.

usg_series_572x400
zywall_572x400

Business Firewall

Günümüzde daha hızlı işlemciler, VPN tünellerinin şifresini çözmek için saldırganların yeteneklerini büyük ölçüde artırdı. Message Digest 5 (MD5) ve Güvenli Karma Algoritması 1 (SHA-1) gibi eski VPN şifreleme algoritmaları artık güvenli giden iletişimi garanti etmek için yeterli değildir. Daha gelişmiş Secure Hash Algorithm 2 (SHA-2) destekleriyle VPN Firewall, iş iletişimleri için azami güvenlik sağlamak için kendi sınıfında en güvenli VPN bağlantılarını sağlar.

Bulut Güvenli Ağ Geçidi

Ezber bozan Bulut Yönetimli Ağ Geçidi;  Zyxel Nebula ağ geçitleri neredeyse sıfır dokunma ile uzak lokasyonlara hızlı ve kolay bir şekilde kurulabilir. Protokol ve yapılandırma ayarlarını, güvenlik yazılım imzaları ve yazılım güncellemelerini sahada herhangi ağ uzmanına gerek duymadan bulut aracılığı ile otomatik olarak alır.

Nebula bulut arayüzü tüm sitede görünürlük ve kontrol sağlayarak yöneticilere logları, trafik istatistiklerini bantgenişliği tüketimini, ağa bağlı istemci ve uygulamaların kullanımlarını herbir cihaza ayrı ayrı erişmeye gerek kalmadan yönetmelerini sunar.

Şubelerinizi hiç olmadığı kadar güvenli birbirine bağlamak için VPN bağlantısı kurun. Zyxel Nebula Güvenlik Ağ Geçidi ile karmaşık VPN yapılandırma adımları olmadan Nebula Kontrol Merkezi üzerinden birkaç basit adımla site-to-site ya da hub-and-spoke VPN bağlantıları yapılandırılabilir.

nebula-gateway_572x400

Üyemiz Olmak İstermisiniz?

Sizlere sunduğumuz ürün ve hizmetleri daha avantajlı alabilmeniz için sizi Kpazar.com a üye olmaya davet ediyoruz.

İş Performansımız

0

YIL

0

MÜŞTERİ

0

PROJE

0

ZAMANINDA İŞ TESLİMİ

0

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

0

BAŞARI

Çözüm Ortaklarımız

TP-Link Logo
D-Link Logo
zyxel_logo_310x163_s
Engenius-Logo_310x163_
haikon-logo_310x163_s
Dahua-LOGO_310x163
lenovo_logo_310x163
Trendmicro-Logo_310x163
Hotspot-310x163
microsoft_310x163
formrack_310x163
beek_digitus

Mesaj Yazın

Please enter your name.
Please enter a valid email.
Please enter a valid phone number.
Please enter a message.