+90 242 317 12 26 l info@kbgbilisim.com

Çözümlerimiz

Wi-Fi - ACCESS POINT / SWITCH

category-banner-business-wlanaps-and-controllers-640x500

Wi-Fi Network

Kablosuz Yerel Alan Ağı Erişim Noktaları ve Kontrolörleri işletmelerin mobil bağlantıları için stabil bir çözüm sağlamaktadır. Ölçeklenebilir ve özellikleri açısından birçok çözüm sunabilen Kablosuz LAN Çözümleri, innovatif altyapısı ve stabiliteye sahip performansı ile işletmelere avantajlar sağlar.

Şimdi Sİze Özel Çok Uygun Koşullarda!

Hemen Satın Alabilir veya, Bizi Arayabilirsiniz..

Wi-Fi Access Point

Zyxel'in Kablosuz Yerel Alan Ağı Erişim Noktaları ve Kontrolörleri işletmelerin mobil bağlantıları için stabil bir çözüm sağlamaktadır. Zyxel, ölçeklenebilir ve özellikleri açısından birçok çözüm sunabilen Kablosuz LAN Çözümleri, inovatif altyapısı ve stabiliteye sahip performansı ile işletmelere avantajlar sağlar.

ap_controllers-572x400
landscape_360x179_bck

Kenar Anahtar / Switch

Zyxel Ağ Anahtarı  Çözümleri işletmelere  yüksek güvenilirlik, kesintisiz çalışma, optimum ağ yönetimi ve  yüksek performanslı ağ altyapısı oluşturma imkanı sunar. ZyXEL Ağ Anahtarı Çözümleri performans-odaklıdır ve müşteriler için en iyi çözümleri sunabilen uçtan uca ürün kategorisine sahiptir. 

Geçitleri

Zyxel'in Tümleşik Erişim Ağ Geçidi Çözümleri işletmelerin erişim kimlik doğrulama yönetimini kolay bir şekilde yönetebilmesine yardımcı olur. Yüzlerce kullanıcıya sahip kurumların ağ erişim güvenliğini  sağlar ve internet servisleri için katma değerli hizmet üretir.

gateways-572x400

Üyemiz Olmak İstermisiniz?

Sizlere sunduğumuz ürün ve hizmetleri daha avantajlı alabilmeniz için sizi Kpazar.com a üye olmaya davet ediyoruz.

İş Performansımız

0

YIL

0

MÜŞTERİ

0

PROJE

0

ZAMANINDA İŞ TESLİMİ

0

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

0

BAŞARI

Çözüm Ortaklarımız

Mesaj Yazın

Please enter your name.
Please enter a valid email.
Please enter a valid phone number.
Please enter a message.