+90 242 317 12 26 l info@kbgbilisim.com

Çözümlerimiz

Server - Storage

server_storage_401x301

Sunucu Sistemleri

Doğru sunucu sisteminin seçilmesi, gerek iş sürekliliği gerek veri güvenliği için çok önemlidir. Uzman satış ve teknik ekibimizle, bugün ve gelecekteki iş ihtiyaçlarınızı karşılayacak, başlangıç seviyesinden en yüksek seviyeye kadar, maksimum kapasite ve performans sağlayan sunucu çözümleri sağlamaktayız.

Şimdi Sİze Özel Çok Uygun Koşullarda!

Hemen Satın Alabilir veya, Bizi Arayabilirsiniz..

Server (Sunucu) Sistemi

Doğru sunucu çözümlerinin seçilmesi, gerek iş sürekliliği gerek veri güvenliği için çok önemlidir. Uzman satış ve teknik ekibimizle bugün ve gelecekteki iş ihtiyaçlarınızı karşılayacak, başlangıç seviyesinden en yüksek seviyeye kadar, maksimum kapasite ve performans sağlayan sunucu çözümleri sunmaktayız.

Yönetimi kolay, esnek, ölçeklenebilir ve ekonomik sunucu modelleri için lider üretici markaların iş ortaklığını yürüten firmamız, sunucuların temini, montajı, devreye alınması, işletim sistemi kurulması, yazılım ve donanım yapılandırma çözümleri sunmaktadır.

server_storage_500x301

Verdiğimiz Hizmetler

İş Hacmi ve Kullanılacak Uygulamalara Göre Kapasite Planlaması

Mevcut Altyapı İle Entegrasyon senaryoları

Serverların Konsolidasyonu

Kurulum, Devreye Alma, Bakım ve Destek Hizmetleri

HİZMET DETAYLARI İÇİN LÜTFEN ARAYINIZ...
storage-600x500

Storage (Veri Depolama) Sistemi

Veri, kurumların en önemli ve vazgeçilmez hayati kaynaklarından biridir. Bu alanda yapılan yatırımların büyük bir kısmı veri saklama, kullanma ve yönetme amacıyla yapılmaktadır. Metin verilerinin yanında, ses ve görüntü gibi daha fazla saklama kapasitesi gerektiren verilerin de yaygınlaşma nedeni ile disk kapasite ihtiyaçları da sürekli artmaktadır. Bu denli yoğun verilerin sağlıklı ve problemsiz bir şekilde korunabilmesi için daha esnek, akıllı ve kolay yönetilen veri depolama çözümleri gerekiyor. Kritik uygulamaların, sürekli donanım arızası endişesi taşımadan çalıştırılması, veri yedeklemesinin iş saatlerine sarkması durumunda sistem performansında yavaşlama olmaması ve verilerin geri yüklenmesi gerektiğinde, hedeflenen zaman aralığı içinde bitirilebilmesi oldukça önem arz etmektedir.

Veri Depolama Türleri
Directed Attached Storage (DAS);
Verinin saklanacağı cihazın, depolama yapacak olan cihaza doğrudan bağlantısı ile meydana gelen çözümdür. DAS'ın bağlı olduğu cihaz, depolama birimini kendi yerel (lokal) diski olarak kabul eder ve buna göre işlem yapar.

Network Attach Storage (NAS);
Ağ üzerindeki cihazlar tarafından erişilebilen, gönderilen veriyi depolayan ve bu veriye erişimi sağlayan, içerisinde gömülü bir işletim sistemi bulunan ve klasik sunucu sistemlerindeki client / server ilişkisini esas alan bir sistemdir. Gereksinimlere göre, NAS cihazlarının kapasitesi ek diskler ile genişletilebilir. Dosya sunucusu (file server) yerine NAS cihazlarının kullanılmasının nedeni güvenliktir. Dosya sunucularında olduğu gibi, NAS cihazlarında işletim sisteminin istemci tarafı olmadığı için gelen saldırılara karşı daha güvenlidir.

Storage Area Network (SAN);
Paylaşılmış depolama birimlerinin bulunduğu yüksek hızlı ağdır. LAN veya WAN üzerindeki bütün depolama cihazları, SAN teknolojisi ile bütün ağ tarafından kullanılabilir durumda olur. Daha fazla depolama cihazı ağa eklenerek, ağdaki depolama yapacak birimlerin hizmetine sunulabilir.

Üyemiz Olmak İstermisiniz?

Sizlere sunduğumuz ürün ve hizmetleri daha avantajlı alabilmeniz için sizi Kpazar.com a üye olmaya davet ediyoruz.

İş Performansımız

0

YIL

0

MÜŞTERİ

0

PROJE

0%

ZAMANINDA İŞ TESLİMİ

0%

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

0%

BAŞARI

Çözüm Ortaklarımız

Mesaj Yazın

Please enter your name.
Please enter a valid email.
Please enter a valid phone number.
Please enter a message.