+90 242 317 12 26
Hoş Geldiniz

Hakkımızda

Başarı Tesadüf Değildir

Hakkımızda

kbg_newlogo_400x203

Network alanında Zyxel Antalya Bölge Partneri olan firmamız, Yazılım alanında insan yaşamını kolaylaştıracak, kendine münhasır projeler üreterek ülkemize döviz tasarrufu sağlayacak ve aynı zamanda müşterilerimizin maliyetlerini minimize edecek çözümler üretmektedir. Donanım alanında ise üretmiş olduğumuz yazılım ürünlerini en uygun koşullarda maksimum performansla destekleyecek  donanım ürünleri üretmekteyiz.

Tarihçe

2010 yılında faaliyete geçen firmamız, yazılım ürünleri alanında yapmış olduğu yenilikçi çalışmalarla adından sıkça söz ettirmeye başlamıştır. Firmamız halen Proje Bazlı Network Altyapı, Yazılım, Donanım ve E-Ticaret Sistemleri alanlarında çalışmalarına devam etmektedir.

Vizyonumuz

Değişen ve gelişen dünyamızda, insan yaşamını kolaylaştıracak yazılım ve teknolojiler üretmek. Kaliteli Marka ve Ürünlerle en uygun koşullarda müşterilerimizin çözüm ortağı olmak.

Misyonumuz

Standart yazılımlar dışında, çeşitli sektörlerde oluşmuş boş alanları sistematize edip, kayıt altına alan ve kontrol edilebilir hale getiren yazılımlarla çözüm üreterek, İnsan Hayatını Kolaylaştırmak!

Biz İyi Bir Takımız!

Her Biri Kendi Alanında Uzman Kadromuzla, Maksimum Düzeyde Müşteri Memnuniyeti İçin Çalışıyoruz!

kbgul_430x255

KEREM BİLGEHAN GÜL

Kurucu Ortak
skocak_430x255

SABRİ KOÇAK

Aktif Network Uzmanı
sgul_430x255

SUAT GÜL

Kurucu Ortak
serifyild_430x255

ŞERİF YILDIRIM

Pasif Network Uzmanı
ayimaz_430x255_

ALİ YILMAZ

Proje Müdürü
arzu_430x255

ARZU KARABULUT

Ofis Sorumlusu
cagnur_430x255

ÇAĞNUR ÇALIŞKAN

Kpazar.com Yöneticisi

Görüşleriniz Bizim İçin Önemlidir!

Grubumuza ait TajMahal Hotel'de Ap, diğer dört otelde  ise DSLAM çözümleriyle son iki yıldır internet sorununu unutmuş durumdayız. KBG Bilişim'e gerek tedarik, montaj ve teslimat süreçlerinde gösterdiği prensipli ve disiplinli davranışı, gerek se sorun halinde hızla soruna müdahale ve çözüme ulaşma performansından dolayı teşekkür ederim.

Ümit Gürel

IT Coordinator - Stone Group

Antalya - Kundu bölgesinde Grubumuza ait Delphin BE Grand Resort Hotel'in Network altyapı yatırımında göstermiş olduğu özveri ve performanstan dolayı KBG Bilişim'e teşekkür ederim. 

Kadir Yiğit Tırlan

IT Coordinator - Delphin Group

Grubumuza ait Wind Of Lara Hotel projesinin her aşamasında göstermiş olduğu titizlik ve gayretten dolayı KBG Bilişim'e teşekkür ederim.

Celalettin Yılmazer

Satınalma Koordinatörü

Bize Ulaşmak Çok Kolay!

Dilerseniz Pekçok Ürünümüzü Online Mağazamız Kpazar.com' dan Hemen Satın Alabilir veya Destek ve Danışma için
Bize Hemen Ulaşabilirsiniz!

Partnerlerimiz

Ödüllerimiz!

awards_2015_150x150
awards_2015_150x150_2
awards_2015_150x150_3