Hayatı Kolaylaştırmak İçin...

Bilgilendirme

Site Kullanımı

Gizlilik Bildirimi

KBG BİLİŞİM Gizliliğinize Saygı Gösterir

KBG BİLİŞİM ve bağlı kuruluşları gizliliğinize saygı duyar. Bu Gizlilik Bildirimi, gizlilikle ilgili uygulamalarımız ve bilgilerinizin çevrimiçi toplanmasında yapabileceğiniz seçimler ile bu bilgilerin nasıl kullanılacağı hakkında bilgi vermektedir. Bu bildirime, giriş sayfamızdan ve tüm KBG BİLİŞİM web sayfalarının altından ulaşabilirsiniz.

İşbu Beyanda açıklanmakta olan KBG BİLİŞİM’in gizlilik uygulamaları, kişisel bilgilerinizin toplanması ve kullanılmasıyla ilgili şeffaflık, hesap verebilirlik ve tercih konularını da kapsar.

 1. İşbu Gizlilik Açıklamasının Kapsamı

İşbu Gizlilik Açıklaması, işbu Gizlilik Açıklamasını ilga eden ya da tamamlayıp da belirli bir KBG BİLİŞİM programı, ürünü ya da hizmetine özgü gizlilik politikası ya da açıklaması hariç tüm KBG BİLİŞİM web sitelerine, etki alanlarına, uygulamalara ve ürünlere ve tamamıyla sahip olduğumuz bağlı iştiraklerinkilere ("KBG BİLİŞİM siteleri ya da hizmetleri") uygulanır.

KBG BİLİŞİM dışındaki web sitelerine bağlantılar

KBG BİLİŞİM siteleri ya da hizmetleri size avantaj ve bilgi sunmak için üçüncü taraf uygulamalarına, ürünlerine, hizmetlerine ya da web sitelerine yönelik bağlantılar sunabilir. Bu bağlantılara erişirseniz, KBG BİLİŞİM web sitesinden çıkarsınız. KBG BİLİŞİM, KBG BİLİŞİM'in uygulamalarından farklılık arz edebilecek olan söz konusu üçüncü taraf siteleri veya gizlilik uygulamalarını denetlemez. Üçüncü taraf sitelerine ilişkin olarak hiçbir bir taahhüt veya onayımız bulunmamaktadır. Bu diğer şirketlere vermiş olduğunuz ya da onların topladığı kişisel bilgiler KBG BİLİŞİM Gizlilik Bildirimi'nin kapsamında değildir. Etkileşim içerisinde bulunduğunuz bir şirketin gizlilik politikasını söz konusu şirketin kişisel bilgilerinizi toplamasına izin vermeden önce gözden geçirmenizi öneririz.

Ayrıca, web sitemizde KBG BİLİŞİM bilgilerini sosyal ağlarınızla paylaşabilmenizi ve çeşitli dosya medya sitelerinde KBG BİLİŞİM'le etkileşime girebilmenizi sağlayan sosyal medya özellikleri de sağlayabiliriz. Bu özellikleri kullanmanız, özelliğe bağlı olarak sizinle ilgili bilgilerin toplanması veya paylaşılmasıyla sonuçlanabilir. Etkileşim kurduğunuz siteler tarafından hangi bilgilerin paylaşılacağını anladığınızdan emin olmak için söz konusu sosyal medya sitelerindeki gizlilik politikalarını ve ayarlarını incelemenizi öneririz.

 1. Kişisel bilgilerin toplanması

KBG BİLİŞİM Size daha iyi hizmet sunmak ve KBG BİLİŞİM ile etkileşiminiz ve deneyimizi kişiselleştirmek üzere kişisel bilgilerinizi toplar, dışarı aktarır ve kullanır. Söz konusu bilgi toplama, gereken durumlarda veri koruma otoriteleri ile birlikte yapılan mecburi dosyalamaların yanı sıra uygun bildirim ve rıza ile yapılır.

KBG BİLİŞİM aşağıdaki gibi muhtelif muameleleri tamamlamak üzere Sizden kişisel bilgiler toplayabilir:

 • Ürün ya da hizmet siparişleri, etkinleştirmeler ve kayıtlar,
 • Profil oluşturma ve kullanıcı doğrulaması,
 • Bilgi talepleri,
 • Pazarlama ya da destek abonelikleri,
 • Yarışma girişleri ya da anket katılımları,
 • İş başvuruları.

Bize temin ettiğiniz kişisel bilgi türleri arasında şunlar bulunabilir:

 • İsim, adres, telefon numarası ve e-posta adresi gibi irtibat bilgileri,
 • Fatura bilgileri gibi mali bilgiler,
 • Devlet tarafından verilen kimlik kartı bilgileri,
 • Kullanıcı bilgileri ve parolalar, fatura ve muamele bilgileri, ürün ve hizmet seçenekleri, irtibat tercihleri, eğitim ve mesleki geçmiş ve iş ile ilgili veriler gibi şahsa münhasır bilgiler.

KBG BİLİŞİM sitesindeki herhangi bir ortak forumda, sosyal ağda, blogda veya bu tür başka bir forumda fotoğraflar dahil kişisel bilgiler gönderir, bu konuda yorum yazar veya kişisel bilgileri paylaşırsanız, lütfen gönderdiğiniz tüm kişisel bilgilerin bu forumların diğer kullanıcıları tarafından okunabileceğini, görülebileceğini veya kullanılabileceğini; size ulaşmak, istenmeyen mesajlar göndermek için veya sizin ya da KBG BİLİŞİM'in kontrolü dışındaki amaçlar için kullanılabileceğini unutmayın. KBG BİLİŞİM, bu forumlarda göndermeyi seçtiğiniz kişisel bilgilerden sorumlu değildir.

KBG BİLİŞİM, verdiğiniz bilgilere ek olarak, bir KBG BİLİŞİM sitesini veya KBG BİLİŞİM adına başka bir şirket tarafından "desteklenen" bir web sitesini ziyaret ettiğinizde, Web sinyalleri, tanımlama bilgileri, katıştırılmış Web bağlantıları ve diğer bilgi toplama araçları gibi Otomatik Veri Toplama Araçları ile de bilgi toplayabilir. Söz konusu araçlar tarayıcınızın bir web sitesine gönderdiği, tarayıcınızın türü ve dili, erişim zamanları ve geçiş yaptığınız web sitesinin adresi gibi belirli trafik bilgilerini toplar. İnternet Protokolü (IP) adresiniz, özgün aygıt tanıtıcısı, tıklatma akışı davranışınız (yani görüntülediğiniz sayfalar, tıklattığınız bağlantılar ve KBG BİLİŞİM web siteleri veya başkaları tarafından "desteklenen" web siteleri ile bağlantılı olarak yaptığınız diğer eylemler) hakkındaki bilgiler ve ürün bilgilerini de toplayabilirler. KBG BİLİŞİM bu Otomatik Veri Toplama Araçlarının bazılarını gönderdiği bazı e-postalarında da kullanabilir ve bu sebeple bir e-postayı açtığınızda ya da e-postada bulunan bir bağlantıyı tıklattığınızda da bilgi toplayabilir.

KBG BİLİŞİM ayrıca güvenilir olduğuna inandığı, ticari amaçlı kaynaklardan da bilgi toplar. Söz konusu bilgiler arasında isminiz, adresiniz, e-posta adresiniz, tercihleriniz, ilgi alanlarınız ve demografik/profil verileriniz bulunabilir. KBG BİLİŞİM'in ticari kaynaklarından topladığı bilgiler KBG BİLİŞİM web sitelerini ziyaret ettiğinizde KBG BİLİŞİM'in topladığı bilgiler ile birlikte kullanılabilir. Örneğin, KBG BİLİŞİM genel coğrafi konumunuzu belirlemek üzere, ticari kaynaklardan edindiği coğrafi bilgileri, Otomatik Veri Toplama Araçları'yla topladığı IP adresleriyle karşılaştırabilir.

KBG BİLİŞİM otomatik veri toplama araçlarını nasıl kullanır?

Aşağıdaki bölümlerde, sık kullanılan web teknolojisi araçlarıyla ilgili ek bilgiler sağlanmaktadır.

Tanımlama bilgileri

“Tanımlama bilgisi”, bir web sitesinden bilgisayarınızın sabit disk sürücüsüne aktarılan küçük bir veri dosyasıdır. KBG BİLİŞİM ya da hizmet tedarikçileri reklamlarımızın görüntülendiği site ya da sitelerimizde gezindiğinizde, ürün satın aldığınızda, bilgi talep ettiğinizde ya da kişiselleştirdiğinizde ya da belirli hizmetler için kayıt olduğunuzda tanımlama bilgileri gönderir. KBG BİLİŞİM namına başka bir şirket tarafından “desteklenen” sitemizde, sitelerimizde ya da reklamlarımızın gösterildiği sitelerde kullanılan tanımlama bilgilerini kabul etmeniz, bize deneyiminizi kişiselleştirmek üzere kullanabileceğimiz göz atma tutumunuz hakkındaki bilgilere erişim sağlar. Tanımlama bilgileri genellikle “oturum” tanımlama bilgileri veya “kalıcı” tanımlama bilgileri olarak sınıflandırılır.

 • Oturum tanımlama bilgileri tarayıcınızı kapattıktan sonra bilgisayarınızda kalmaz.
 • Kalıcı tanımlama bilgileri, siz onları silene veya geçerlilikleri sona erene kadar bilgisayarınızda kalır. Çoğu tarayıcının varsayılan ayarı, tanımlama bilgilerinin otomatik olarak kabul edilmesidir, ancak çoğu durumda tarayıcınızda tercihleri ayarlayarak tanımlama bilgilerini reddedebilir veya tek tek kabul edebilirsiniz. Tanımlama bilgilerini kapatırsanız, sitemizin bazı özelliklerini kullanamayabilirsiniz ve bazı Web sayfalarımız düzgün görüntülenmeyebilir.

Web sinyalleri

Bazı KBG BİLİŞİM.com ve üçüncü taraf Web sayfaları ve HTML biçimli e-postalar, web sitesi kullanımınız ve e-posta etkileşiminizle ilgili bilgi derlemenin yanı sıra, KBG BİLİŞİM.com ve KBG BİLİŞİM adına başka şirketler tarafından "desteklenen" web sitelerindeki performansı ölçmek için Web sinyallerini tek başına veya tanımlama bilgileriyle birlikte kullanır. Web sinyali, tek piksel (1x1) ya da temiz GIF adı verilen elektronik bir görüntüdür. Web sinyalleri; bilgisayarınızdaki tanımlama bilgileri, bir sayfanın görüntülenme zamanı ve tarihi ve Web sinyalinin yerleştirildiği sayfanın bir açıklaması gibi bilgi türlerini tanıyabilir. Web sinyalleri içeriğe bağlı olarak bir üçüncü taraf sunucusundaki içeriğe de atıfta bulunabilir ve ilgili reklamları Size sunmak için hizmet sağlayıcılar tarafından kullanılabilir.

Aldığınız mesajın içerdiği görüntüleri karşıdan yüklemeyerek e-posta mesajlarındaki Web sinyallerini devre dışı bırakmanız mümkün olabilir (bu özellik, kişisel bilgisayarınızda kullandığınız e-posta yazılımına bağlıdır). Ancak bunun yapılması, belirli e-posta yazılım özellikleri nedeniyle bir Web sinyalini veya e-posta mesajındaki diğer otomatik veri toplama araçlarını her zaman devre dışı bırakmaz. Bu konuyla ilgili daha fazla bilgi için, lütfen e-posta yazılımınız veya hizmet sağlayıcınız tarafından sağlanan bilgilere bakın.

Seçimleriniz ve belirlediğiniz gizlilik tercihlerine uygun olarak KBG BİLİŞİM'den pazarlama e-posta mesajları veya haber bültenleri almayı seçerseniz, KBG BİLİŞİM otomatik olarak hakkınızda kişisel bilgiler toplayabilir. Örneğin, bu e-posta mesajları ve haber bültenlerindeki Web sinyalleriyle kişiselleştirilmiş URL'ler aracılığıyla, KBG BİLİŞİM bu mesajları açıp açmadığınızı ve mesajların içerdiği bağlantıları tıklatıp tıklatmadığınızı izleyebilir.

Katıştırılmış Web bağlantıları

KBG BİLİŞİM tarafından gönderilen e-posta mesajları, KBG BİLİŞİM tarafından önceden yapılandırılan Internet klavye tuşları ve bilgisayar masaüstünüze önceden yüklenmiş promosyon simgeleri, genellikle sizi KBG BİLİŞİM sunucularından yeniden yönlendirdikten sonra Web'de ilgili bir alana yöneltmek için tasarlanmış bağlantılar kullanır. Yeniden yönlendirme sistemi, KBG BİLİŞİM'in gerekirse bu bağlantıların hedef URL'sini değiştirebilmesine ve pazarlama girişimlerimizin etkinliğini belirleyebilmesine olanak tanır.

E-posta mesajlarında bu tür web bağlantıları da KBG BİLİŞİM'in bir e-postadaki bağlantıyı tıklatıp tıklatmadığınızı belirleyebilmesini sağlayabilir ve etkileşimle ilgili bu bilgiler kimliğinizle ilişkilendirilebilir. KBG BİLİŞİM'nin tıklattığınız bağlantılar hakkında bilgi toplamasını istemiyorsanız, aşağıdakileri yapabilirsiniz:

 • KBG BİLİŞİM'den iletişim malzemesi alma tercihinizi değiştirin (diğer bir deyişle, bu seçenek sunuluyorsa mesajın metin tabanlı sürümünü seçin) ya da KBG BİLİŞİM'nin gönderdiği mesajlardaki bağlantıları tıklatmamayı seçin,
 • KBG BİLİŞİM tarafından bilgisayar masaüstünüze önceden yüklenen promosyon simgelerini silin veya bunları tıklatmamayı seçin,
 • Bilgisayarınızla sağlanan yönergeleri kullanarak, seçtiğiniz hedef URL'yi başlatmak için belirli bilgisayar modellerindeki Internet klavye tuşlarını yeniden yapılandırın

KBG BİLİŞİM reklamları ve üçüncü taraf web sitelerindeki teklifler

KBG BİLİŞİM, üçüncü tarafların sahip olduğu web sitelerine reklamlar yerleştirmek için hizmet sağlayıcılarıyla sözleşme yapar. Ayrıca, bazı web siteleri KBG BİLİŞİM adına KBG BİLİŞİM teklifleri sunmak için bir hizmet sağlayıcı tarafından "desteklenebilir". Bu hizmet sağlayıcılar, bu üçüncü taraf web sitelerinden ve KBG BİLİŞİM.com'dan tanımlama bilgileri gönderebilir ve bu sitelerde Web sinyalleri kullanabilir. Tanımlama bilgileri ve Web sinyalleri, KBG BİLİŞİM'in görüntülediğiniz sayfalar ve tıklattığınız bağlantılar hakkında bilgi toplamasını sağlayabilir.

 1. Bilgilerinizi nasıl kullanıyoruz?

KBG BİLİŞİM'in ihtiyaçlarınızı ve ilgi alanlarınızı daha iyi anlamak için topladığı bilgiler, KBG BİLİŞİM'in tutarlı ve kişiselleştirilmiş hizmetler sunabilmesine yardımcı olur. Örneğin, KBG BİLİŞİM bilgilerinizi şu amaçlarla kullanabilir:

 • Bir işlem ya da siparişi tamamlamanıza yardımcı olmak,
 • Güvenlik tehditlerini, sahtekarlık ve sair kötü amaçlı etkinlikleri saptamak ve önlemek,
 • Ürünler ve hizmetler hakkında Sizinle iletişim kurmak,
 • Hizmet ve desteği temin etmek ve geliştirmek,
 • Yeni hizmetler ve avantajlar hakkında Size güncel bilgiler vermek,
 • Kişiselleştirilmiş fırsat teklifleri sunmak,
 • Size iletilecek içeriği seçmek,
 • Bazı KBG BİLİŞİM web sitelerini kişiselleştirmek,
 • Pazarlama girişimlerinin, reklamların ve KBG BİLİŞİM adına başka şirketler tarafından "desteklenen" web sitelerinin performansını ölçmek,
 • Yarışma ve anketlere katılabilmenizi sağlamak,
 • KBG BİLİŞİM ürün ve hizmetleriyle ilgili pazar araştırmaları için size ulaşmak.

Kredi kartı bilgileri sadece ödeme işlemleri ve sahtekarlık önleme amacıyla kullanılmaktadır. Kredi kararlarını işleme koymak için gereken kredi kartı bilgileri ve diğer hassas bilgiler, finansal hizmet sağlayıcılarımız veya KBG BİLİŞİM tarafından başka bir amaçla kullanılmaz ve ileride yapacağınız alımlar için kredi kartı bilgilerinizi saklamamızı istemediğiniz sürece, söz konusu hizmetlerin sağlanması için gerekenden fazla tutulmaz.

 1. Bilgilerinizi nasıl paylaşıyoruz?

KBG BİLİŞİM, kişisel bilgilerinizi bu bildirimde belirtilenler dışında diğer kişilere satmaz veya kiralamaz. KBG BİLİŞİM kişisel bilgileri şu şekillerde paylaşır:

KBG BİLİŞİM, tam ürünlerin, hizmetlerin ve müşteri çözümlerinin verilmesinde ve pazarlama ve iletişim girişimlerinde destek almak üzere servis sağlayıcılarla ve tedarikçilerle çalışır. Bu servis sağlayıcılar ve tedarikçiler arasında, örneğin kredi kartı işlemcileri, müşteri hizmetleri ve canlı yardım sağlayıcıları, pazarlama, e-posta servis sağlayıcıları, otomatik veri işlemcileri ve nakliyat firmaları bulunur. Tedarikçiler ile hizmet sağlayıcıların KBG BİLİŞİM adına aldıkları bilgileri gizli tutmaları sözleşmeyle zorunlu tutulmuştur ve bu bilgileri KBG BİLİŞİM adına verdikleri hizmetlerin sağlanması dışında başka bir amaçla kullanamazlar.

Zaman zaman, KBG BİLİŞİM diğer firmalarla, KBG BİLİŞİM adına başka bir şirket tarafından "desteklenen" web siteleri dahil, pazarlama girişimlerine katılır. Bu girişimler kapsamında, bazı KBG BİLİŞİM hizmetleri ve pazarlama iletişim malzemeleri diğer firmaların pazarlama malzemeleriyle aynı zamanda gönderilebilir. Bu hizmetlerin ve iletişim malzemelerinin bazıları, kişisel bilgilerinizi hem KBG BİLİŞİM, hem de bu girişimlere katılan diğer firmalarla paylaşma seçeneği sunar. Örneğin, KBG BİLİŞİM ve diğer firmalardan pazarlama iletişim malzemeleri alabilirsiniz ya da birden fazla firmanın sunduğu yazılım ürünlerine çevrimiçi kaydolma olanağına sahip olabilirsiniz. Kişisel bilgilerinizi sadece KBG BİLİŞİM'e vermeyi tercih ediyorsanız, KBG BİLİŞİM bu bilgileri bu pazarlama girişimine katılan diğer firmalarla paylaşmaz. Kişisel bilgilerinizi diğer şirketlere vermeyi tercih ediyorsanız, bu kişisel bilgiler söz konusu şirketlerin KBG BİLİŞİM'in politika ve uygulamalarından farklılık arz edebilecek olan gizlilik politikasına göre muameleye tabi tutulur.

İşbu Bildirimde aksi yönde bir açıklama olmadığı sürece, aşağıdaki şartlar haricinde, KBG BİLİŞİM sizin KBG BİLİŞİM'e sağladığınız kişisel bilgileri KBG BİLİŞİM bünyesinde olmayan üçüncü taraflarla izniniz olmaksızın paylaşmayacaktır: (a) polis ve resmi makamların tam yetkili bilgi taleplerine yanıt vermek üzere; (b) herhangi bir kanun, düzenleme, celp ya da mahkeme emrine uyulması amacıyla; (c) güvenlik tehditlerini, sahtekarlık ve diğer kötü amaçlı etkinlikleri saptamak ve önlemek için; (d) KBG BİLİŞİM ya da bağlı iştiraklerinin hak ve mülkiyetlerini korumak için; veya (e) KBG BİLİŞİM'in, çalışanlarımızın ve üçüncü tarafların haklarını veya kişisel güvenliğini veya izin verildiğinde ve yürürlükteki kanun gereklilikleri doğrultusunda KBG BİLİŞİM mülkiyetini korumak için.

KBG BİLİŞİM; stratejik ve diğer idari nedenlerle bazı durumlarda işletmeleri satmaya, satın almaya, birleştirmeye veya yeniden teşkilatlandırmaya karar verebilir. Bu gibi bir işlem, kişisel bilgilerin müstakbel veya fiili alıcı kuruluşlara açıklanmasını ya da bu bilgilerin satıcı kuruluşlardan alınmasını kapsayabilir. Bu gibi işlemlerde bilgiler için uygun bir koruma yöntemi bulunması KBG BİLİŞİM'in yerine getireceği bir iştir.

 1. Çocuklara ilişkin bilgilerin gizliliği

KBG BİLİŞİM, 13 yaş altındaki çocukların bilgilerini bilerek toplamaz ve internet sitelerinde bu yaşlar altındaki çocukları hedef almaz. Ebeveynlere ve vasilere, çocuklarının çevrimiçi ve mobil etkinlikleri ve ilgileri konusunda aktif bir rol üstlenmelerini öneririz.

 1. Seçenekleriniz ve gizlilik tercihlerinizi belirleme

KBG BİLİŞİM size ürünlerimizi ve hizmetlerimizi tamamlayıcı nitelikte çeşitli bilgileri alma seçeneğini sunar. Belirli bir ürün veya hizmete özgü bilgileri almak için abone olabilir, ayrıca KBG BİLİŞİM genel iletişim bilgilerini almayı da seçebilirsiniz. KBG BİLİŞİM genel iletişim bilgilerinin posta, e-posta, telefon ve cep telefonuyla iletilmesi konusunda seçim yapabilirsiniz.

Abonelik veya genel iletişim bilgilerini almaya ilişkin tercihlerinizi veri toplama noktasında ya da aşağıdaki bölümlerde belirtilen diğer yöntemlerle yapabilir veya değiştirebilirsiniz. Bu seçenek esasen siparişlerin tamamlanması, sözleşmeler, destek, ürün güvenliği uyarıları, yazılım güncelleştirmeleri veya yönetimle ve işlemlerle ilgili diğer bildirimleri kapsamaz; çünkü bu iletişim malzemelerinin esas amacı tanıtım değildir.

Abonelik iletişim malzemeleri

Abonelik iletişim malzemeleri, tarafınızca açıkça talep edilen ya da almaya onay vermiş olduğunuz e-posta bültenlerini, yazılım güncelleştirmelerini vb. içerir. Bu tür iletişim malzemelerini talep ettikten sonra, aşağıdaki yöntemleri kullanarak gönderim listesinden çıkabilirsiniz:

 • E-postadaki "çıkış" ya da "aboneliği kaldır" bağlantısını seçin ya da tüm e-posta abonelik iletişim malzemelerinde bulunan çıkış yönergelerini izleyin.
 • Mobil aygıtlara gönderilen mesajların aboneliğini iptal etmek için, mesajı “STOP” veya “END” sözcükleriyle yanıtlayın.
 • Tercihlerinizi ilk kaydettiğiniz Web sayfasına/sayfalarına geri dönüp çıkış yönergelerini izleyin
 • info@kbgbilisim.com adresine; Adınızı, ilgili iletişim bilgilerinizi ve artık almayı istemediğiniz KBG BİLİŞİM aboneliklerine özgü belirli bilgileri vermeyi unutmayın.

İletişim malzemelerini almanın hizmeti almanın bir koşulu olduğu durumlarda, belirli abonelik iletişim malzemelerini almayı durdurmanızın KBG BİLİŞİM'den almayı seçtiğiniz hizmetleri etkileyebileceğini lütfen unutmayın.

KBG BİLİŞİM genel iletişim malzemeleri

KBG BİLİŞİM genel iletişim malzemeleri ürünler, hizmetler ve/veya destek hakkında bilgi sağlar. Yeni ürün bilgileri, özel fırsatlar ya da pazar araştırmalarına katılma davetleri bu bilgiler arasında yer alabilir.

Aşağıdaki yöntemlerden birini kullanarak, bu genel iletişimleri almayı durdurabilirsiniz:

 • E-postadaki "çıkış" ya da "aboneliği kaldır" bağlantısını seçin ya da tüm e-posta iletişimlerinde bulunan çıkış yönergelerini uygulayın.
 • Mobil aygıtlara gönderilen mesajların aboneliğini iptal etmek için, mesajı “STOP” veya “END” sözcükleriyle yanıtlayın.
 • info@kbgbilisim.com adresine; Adınızı, ilgili iletişim bilgilerinizi ve artık almayı istemediğiniz KBG BİLİŞİM aboneliklerine özgü belirli bilgileri vermeyi unutmayın.
 1. Bilgilerinize erişim ve bilgilerinizin doğruluğu

KBG BİLİŞİM, kişisel bilgilerinizi doğru kaydedilmiş olarak saklamaya çalışır. Verilerin doğruluğunu sağlamak için teknolojiden, yönetim süreçlerinden ve ilkelerinden yararlanırız. KBG BİLİŞİM, bireylerin KBG BİLİŞİM'ye vermiş olduğu kişisel bilgilere makul ölçülerde erişim olanağı verir ve bunları gözden geçirme, düzeltme ve uygulama ölçüsünde anonimleştirme, bloke etme veya silme talebinde bulunabilmelerine makul ölçülerde olanak sağlar. Gizliliğinizi ve güvenliğinizi korumak amacıyla, verilerinize erişim vermeden önce parola ve kullanıcı kimliği isteme gibi kimlik doğrulamasına ilişkin önlemler de makul ölçülerde alınacaktır. KBG BİLİŞİM'e doğrudan temin etmiş olduğunuz kişisel bilgileri görüntülemek ve değiştirmek için verilerinizi ilk başta iletmiş olduğunuz web sayfasına dönebilir ve söz konusu web sayfasındaki yönergeleri izleyebilir ya da KBG BİLİŞİM ile irtibata geçebilirsiniz.

 1. Kişisel bilgilerinizin güvenliği

KBG BİLİŞİM kendisine göstermiş olduğunuz güveni ciddiye alır. Yetkisiz erişim ve ifşayı önlemek, verilerin doğruluğunu sağlamak ve bilgilerin uygun bir şekilde kullanıldığından emin olmak için KBG BİLİŞİM topladığı bilgilerin korunmasına yönelik makul ve uygun maddi, teknik ve idari yöntemleri kullanır. KBG BİLİŞİM sadece kanun gereği ya da yerel yasa tarafından izin verildiğinde ve meşru bir ticari amaç bulunduğunda verileri muhafaza eder.

Kredi kartı numaraları sadece ödeme işlemleri için kullanılır ve bunun dışında başka bir amaç için kullanılmaz.

 1. Bu bildirimdeki değişiklikler

Gizlilik açıklamamızı değiştirdiğimizde düzeltilmiş açıklamayı güncelleştirilmiş değişiklik tarihi ile birlikte burada yayınlarız. Açıklamamıza ilişkin olarak önemli değişiklikler yaparsak, e-posta gönderilmesi ya da giriş sayfamızda bir bildirinin yayınlanması gibi diğer yöntemlerle de Size bildirimde bulunabiliriz.

 1. Bizimle irtibata geçme

Görüşleriniz bizim için değerlidir. Gizlilik Açıklamamız hakkında görüşleriniz ya da sorularınızı lütfen info@kbgbilisim.com adresine gönderin ya da aşağıdaki adresimize yazın:

KBG BİLİŞİM Pazarlama Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Şirinyalı Mh. İsmet Gökşen Cd. Ful Apt. No:69/6
Muratpaşa / Antalya - Türkiye
Son Düzenleme Tarihi: 27 Ekim 2016 / Antalya - Türkiye

Mesaj Yazın

Please enter your name.
Please enter a valid email.
Please enter a valid phone number.
Please enter a message.